УЧИЛИЩНО РЪКОВОДСТВО
РЪКОВОДСТВО И АДМИНИСТРАТИВЕН ЕКИП
Росица Борисова – директор
Даниела Данаилова - главен счетоводител
Драгомира Кръстева– касиер-домакин
УЧИТЕЛИ В НАЧАЛЕН ЕТАП
Дора Костова - кл. ръководител на 1. клас
Анна Шейнова - кл. ръководител на 2. клас
Радка Цекина - кл. ръководител на 3. клас
Илза Радкова - кл. ръководител на 4. клас
Учители по български език и литература
Адриана Челенкова - кл. ръководител на 6. клас
Габриела Николова - кл. ръководител на 9. клас
Учители по математика
Венелина Крумова
Спаска Грънчарска
Елеонора Христова
Учители по информационни технологии
Елеонора Христова - кл. ръководител на 12. клас
Кирил Фудулски
Спаска Грънчарска - кл. ръководител на 7. клас
Учител по физика и астрономия, химия и ООС
Галя Николова - кл. ръководител на 10. клас
Учители по английски език
Аделина Николаева - кл. ръководител на 5. клас
Йорданка Димкина - кл. ръководител на 8. клас
Учител по ТиП, музика и ИИ
Венцислава Викентиева
Учител по география и икономика
Мариета Сърбинска
Учител по история и цивилизация, гражданско образование и философия
Светозар Спасов
Учител по биология и здравно образование, музика и ИИ
Светлана Венева-Сантева - кл. ръководител на 11. клас
Учител по физическо възпитание и спорт
Иво Герасимов
Учетели в ЦДОУ в начален етап
Йоана Вергилова
Адриана Лазарова
Учител в ЦДОУ в прогимназиален етап
Ралица Михайлова
Росица Борисова – директор
Даниела Данаилова - главен счетоводител
Драгомира Кръстева– касиер-домакин
УЧИТЕЛИ В НАЧАЛЕН ЕТАП
Дора Костова - кл. ръководител на 1. клас
Анна Шейнова - кл. ръководител на 2. клас
Радка Цекина - кл. ръководител на 3. клас
Илза Радкова - кл. ръководител на 4. клас
Учители по български език и литература
Адриана Челенкова - кл. ръководител на 6. клас
Габриела Николова - кл. ръководител на 9. клас
Учители по математика
Венелина Крумова
Спаска Грънчарска
Елеонора Христова
Учители по информационни технологии
Елеонора Христова - кл. ръководител на 12. клас
Кирил Фудулски
Спаска Грънчарска - кл. ръководител на 7. клас
Учител по физика и астрономия, химия и ООС
Галя Николова - кл. ръководител на 10. клас
Учители по английски език
Аделина Николаева - кл. ръководител на 5. клас
Йорданка Димкина - кл. ръководител на 8. клас
Учител по ТиП, музика и ИИ
Венцислава Викентиева
Учител по география и икономика
Мариета Сърбинска
Учител по история и цивилизация, гражданско образование и философия
Светозар Спасов
Учител по биология и здравно образование, музика и ИИ
Светлана Венева-Сантева - кл. ръководител на 11. клас
Учител по физическо възпитание и спорт
Иво Герасимов
Учетели в ЦДОУ в начален етап
Йоана Вергилова
Адриана Лазарова
Учител в ЦДОУ в прогимназиален етап
Ралица Михайлова